MasterChef'te geçen hafta yarışmaya Tanya veda etmişti. Son haftalarda Metin, Kerem, Azize, Eda, Uğur, Sefa ve Gamze gibi güçlü isimlerin yarışmadan elenmesi bütün yarışmacılarda paniğe neden oldu. İzleyiciler "MasterChef kim gitti" sorgulatmasına yöneldi.Peki, bu pazar elenen isim kim oldu? İşte o isim;

MASTERCHEF'TE KİM GİTTİ?

MasterChef'te elenen isim belli oldu.. İşte eleme gecesinde yaşananlar...

Haftanın eleme adayları şu şekildedir: 

-Esra

-Dilara

-Ayaz

-Eren

-Batuhan

-Hasan

-Tolga

Eleme potasından kurtulan ilk isimler Hasan, Dilara ve Eren oldu. Son dörde kalan isimler ise Batuhan, Esra, Tolga ve Ayaz oldu.  Son dörde kalan isimler Mehmet şefin tarifi olan Dana Yanağı'nı yapıyor. 

MasterChef Türkiye'de Mehmet Şef'in tabağına en yakın tabağı yapan yarışmacılar Esra ve  Tolga oldu. Son ikiye kalan isimler Ayaz ve Batuhan olarak açıklandı. Gecenin üçüncü tabağını yapan Batuhan, ''Savaşmaya devam. Bu haftayı kurtardığım için çok mutluyum.'' ifadelerini kullandı.

BÖYLE VEDA ETTİ

MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Ayaz oldu. Ayaz sosunda yaptığı hata sebebiyle yarışmaya veda etti.  Yarışmaya veda eden Ayaz şu sözleri söyledi: Sosumu bilerek değil fark etmeden attım. Bugün benim için kötü bir gün. Tarihe yazdım. Hayat devam ediyor. Yaşım daha 24. Yolun başındayız. Başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. Nasibimiz buraya kadar. Benim hayalim şampiyonluktu. Günüm değildi ve kaybettim.

Editör: Şevval Geçin