MasterChef'in 9 Aralık yayını, konuk şef Murat Bozok'un özel tabağını en iyi hazırlayan yarışmacıların eleme potasından kurtulduğu bir mücadeleye sahne oldu. Hasan, Barbaros ve Tahsin, ustalıkla hazırladıkları tabaklarla ilk turdan galip ayrılarak haftanın zorlu eleme sürecinden uzaklaştı.

İkinci turda ise Sergen, Dilara, Eren ve Batuhan, eleme potasına girmemek için kıyasıya rekabet ettiler. Ancak, 2. turun ardından Eren ve Sergen, ustalıklarıyla eleme potasından kurtulmayı başardılar.

Ancak, heyecan bir an olsun dinmedi. İkinci turun sonunda Dilara ve Batuhan, haftanın son eleme adaylığı için yarıştılar. Yapılan oylama sonucunda, şaşırtıcı bir sonuçla Dilara, eleme potasına giren isim olarak belirlendi.

Haftanın Eleme Adayları Belli Oldu!

Bu haftanın eleme adayları şu şekilde belirlendi: Esra, Cemre, Kıvanç ve sürpriz bir şekilde Dilara. MasterChef'te gerilim dolu dakikaların yaşandığı bu bölüm, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Haftanın ilerleyen günlerinde, yarışmacıların bu zorlu eleme sürecinde nasıl performans sergileyecekleri ise merak konusu oldu.

Editör: Haber Merkezi