Festivalde, sürücüler off-road araçlarıyla çamurlu ve engebeli etapları geçmeye çalışırken heyecan dolu anlar yaşandı. Extrem etabında sürücüler, en iyi süreyi elde etmek için kıyasıya mücadele etti. Bu yıl ikincisi düzenlenen festivale, 120 araç ve 240 sporcu katıldı. 

Sapanca Belediyesi adına yarışan Sapanca Off-Road Kulübü takımı, Selahattin Seçgin - Engin Arslan, Furkan Öztaş - Emre Çektikçe, Ümit Üstündağ - Enes Gür, Osman Öztaş - Sertan Tantan, Muhammed Ali Yılmazer - İsmail Öztaş ve Rüstem Yıldız - Efekan Atçılar ikilileriyle yarıştı. S4 Klasmanında Selahattin Seçgin - Engin Arslan ikilisi birinci olurken, S1 Klasmanında Furkan Öztaş - Emre Çektikçe ikincilik elde etti.

Sapanca Off-Road Spor Kulübü Başkanı Gökhan Özyazıcı, “Kulüp olarak Gebze’de düzenlenen Off-Road yarışlarından Sapanca’ya kupalarla dönüyoruz. S4 klasmanında Selahattin Seçgin-Engin Arslan yarışmacılarımız birinci, S1 klasmanında ise Furkan Öztaş ve Emre Çektikçe ikincilik kazandı. Bu yarışlara gelirken bizlerden desteğini esirgemeyen Sapanca Belediye Başkanımız Sayın Nihat Arda Şahin’e çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: basın bülteni