SARI ADAY OLDU 

 31 Mart 2024 Yerel seçimlerine sayılı günler kala Cumhuriyet Halk Partisinin Kocaali Belediye Başkan Adayı Mithat Sarı oldu.

Sarı, ''Hep birlikte Kocaali'nin geleceğini oluşturacağız" dedi.


YOĞUN KATILIM

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaali Aday tanıtım toplantısı yoğun ilgi gördü. CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, CHP Sakarya eski Milletvekili Engin Özkoç , STK Başkanları, Siyasi partilerin ilçe başkanları Karasu CHP Belediye Başkan Aday Adayı Uğur Büyük ve çok sayıda partili tanıtım toplantısında yerini aldı. Salondaki coşku ve heyecan partililer için umut vericiydi.

DUYGUSAL ANLAR

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Mithat Sarı konuşması sırasında duygusal anlar yaşadı. Sarı'nın konuşmasını yaparken annesinin sarılması ve başarı dilemesi duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

BAŞARACAĞIZ 
CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, "Sevgili Mithat Sarıyı çıktığı bu yolda tebrik ediyorum. Kendisi çok iyi bir  partili ve çalışkan bir isimdir. İnşaallah hep birlikte Kocaali 'de değişimi gerçekleştireceğiz. Çok çalışarak ve birlikte hareket ederek seçimin sonunda zafer ile ayrılacağız. Yerel seçimlerde gösterdiğimiz başarı inşallah 2028 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinede etki edecek" dedi.

FARKINA VARALIM
 

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaali Belediye Başkan Adayı Mithat Sarı, "Kocaali'nin başlıca sorunları var. Biz bunların farkındayız. Sanayi, Truzim, imar sorunlarını hep birlikte çözeceğiz. Kocaali halkı için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Potansiyeli yüksek bir ilçeye sahibiz. Artık potansiyelimizin farkına varma zamanı.  Ben Cumhuriyet Halk partiliyim ama Kocaali Belediye Başkanı olduğum andan itibaren Kocaali halkının Belediye Başkanıyım.  Belediyenin kapıları tüm vatandaşlarımıza sonuna kadar açık olacak şeffaf bir yönetim ile Kocaali'ye hak ettiği değeri kazandıracağız" diye konuştu. 

MEGA PROJE
Mithat Sarı konuşmasına şu şekilde devam etti: " Benim üç tane mega projem var Kadınlar, Gençler ve yaşlılar bunlar için elinden geleni yapacağım ve farklılık yaratacağız. Bugün bir öğrencilerimize Belediye olarak destek olursak bu gün kadınlarımıza destek olursak yaşlılarımıza destek olur ve ihtiyaçlarını karşılarsak bu başarı bizi onur'e eder"

Haber Merkezi 

Editör: Haber Merkezi