14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerine 2 gün kala, milletvekili adayı Kılıçaslan, il ve ilçelerde konuşmalarını sürdürüp, projelerini dile getiriyor. 

"Güneşli günlere #AzKaldı"

İYİ Parti Sakarya  Milletvekili Adayı Selçuk Kılıçaslan,  seçim kampanyalarına devam eden isimler arasında. Bu sefer ki durağı Adapazarı Maltepe mahallesi olan Kılıçaslan: "Maltepe Mahallesi kahvehane ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Birlikz beraberlik ve kardeşliğimizden aldığımız güç ve milletimizin teveccühü ile güneşli günlere #AzKaldı. 15 Mayıs sabahı Türkiye güneşli bir güne uyanacak ve güzel #SakaryaTarihYazacak. Çok #AzKaldı" dedi. 

Ziyaret etti

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayı Selçuk Kılıçaslan, Sakarya Boşnaklar Kültür ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Kılıçaslan: "Sakarya Boşnaklar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ettik. Nazik ev sahiplikleri için dernek başkanı Sn. Furkan Berk ve yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz. #SakaryaTarihYazacak" diye belirtti. 

Projelerden bahsetti

Erenler Çaykışla mahallesinde İYİ Parti Erenler İlçe Başkanı Safa Gürsoy, İl ve İlçe yöneticileri ile ziyaretlerini gerçekleştiren Kılıçaslan: "Çaykışla Mahallemizdeyiz. Memleketin her köşesinde sesimizi duyurmak, projelerimizi anlatmak için canla başla çalışıyoruz. Bu seçimin sonu hepimiz için hayırlı olacak, #SakaryaTarihYazacak" diye konuştu. /Haber MERKEZİ