Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Talha Arslan’ın da katıldığı inceleme gezisinde, Karacasu Deresi Çevre Düzenleme Projesi çalışmalarının başlatılacağı duyuruldu.

Çevre Düzenleme Projesi Başlıyor

Seçim beyannamesinde hemşehrilerine söz verdiği projelerden biri olan Karacasu Deresi Çevre Düzenleme Projesi hakkında bilgi veren Başkan Soykan, “DSİ tarafından ıslah çalışmaları tamamlanan Karacasu Deresi’nde Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Talha Arslan ile birlikte incelemelerde bulunduk,” dedi.

İlçe Trafiğine Rahatlama Getirecek

Başkan Soykan, projenin Akyazı’ya çok yakışacağını ve ilçe trafiğini rahatlatacağını belirtti. “İlçe trafiğini de rahatlatacak ve Akyazı’mıza çok yakışacak projemize desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar’a teşekkür ederiz,” ifadelerini kullandı.

Teşekkürler ve Destek

Soykan, projenin başlatılmasında büyük destek veren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’a teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte başlatılan bu projeyle, Akyazı’nın çehresinin değişmesi ve vatandaşların yaşam kalitesinin artması hedefleniyor.

fotoğraf: sosyal medya

Kaynak: HABER MERKEZİ