LGS’de tam puan alarak büyük bir başarıya imza atan öğrenciler ve aileleri için düzenlenen tebrik töreninde, Genel Sekreter Yusuf Alemdar öğrencilere başarılarının devamını diledi. Adapazarı Sabihahanım Ortaokulu öğrencisi Ecrin Zeynep Gülez, Adapazarı Mithatpaşa Ortaokulu öğrencisi Ece Eylül Kurtuluş, Hendek Şehit Mahmutbey Ortaokulu öğrencisi Bahar Nur Güngen, Adapazarı Ahmet Akkoç Ortaokulu öğrencisi Ömer Yüksel ve Adapazarı Özel Şahin Ortaokulu öğrencisi Eren Bulut Üstün’ün başarıları, düzenlenen törenle taçlandırıldı.

Alemdar, tören sırasında yaptığı konuşmada, “Ülkemizin sizlere ihtiyacı var. İnanıyorum ki başarılarınızı lise ve üniversite öğreniminizde de artırarak devam edeceksiniz. Her birinizi tekrar tebrik ediyor, güzel bir yaz tatili diliyorum,” ifadelerini kullandı.

BAŞARILAR DİLEDİ

Yusuf Alemdar, başarılı öğrencilerin gelecekteki eğitim hayatlarında da aynı azim ve başarıyı göstermelerini temenni ederek, onlara tatil döneminde keyifli vakit geçirmeleri dileğinde bulundu. Öğrenciler ve aileleri, bu anlamlı ziyaret nedeniyle Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

fotoğraf: Sosyal medya

Kaynak: HABER MERKEZİ