ATV'nin popüler programlarından "Esra Erol'da" bugün çarpıcı bir olay yaşandı. Nurcan Hanım, sevgilisi Samet Yılmaz'ın "kanser" olduğunu iddia ederek kendisini evlilik vaadiyle dolandırdığını ileri sürdü.

Nurcan Hanım, çocuğunu hastaneye götürdüğü sırada Samet Yılmaz ile tanıştı. Samet Yılmaz, kendisinin kanser olduğunu ve kemoterapi gördüğünü söyleyerek Nurcan Hanım'ı etkiledi. Ayrıca ilik nakli beklediğini ve bu yüzden çocuk yapmalarının acil olduğunu belirtti.

Nurcan Hanım, Samet Yılmaz'ın sağlık durumu nedeniyle çocuğunun hayatını tehlikeye atmamak için "Senin yaşaman için çocuk yaparım" dedi. Çiftin şu an 18 aylık bir çocukları var.

Nurcan Hanım, "Evliliğimiz süresince Samet bana kanser hastalığının belirtilerini gösterdi. Ancak gerçekte hastaneye gitmeyip kahve içtiği ortaya çıktı. Sonrasında saçlarını kesiyordu," diye açıklamalarda bulundu.

Programda, Samet Yılmaz'ın babası Engin Yılmaz da yer aldı ve "Nurcan Hanım torunumu kaçırıyor" iddiasıyla programa başvurduğunu belirtti. Engin Yılmaz, "Nurcan torunumu alıp başka birine nüfus kaydı çıkardı. Mağduruz ve torunumun nüfusunun çıkarılmasını istiyoruz" dedi.

Esra Erol, Samet Yılmaz'ın gittiği laboratuvar merkezinin yetkilisi ile telefon bağlantısı kurdu. Yetkili, Samet'in verdiği raporların sahte olduğunu ve rapor üzerinde şirketin logosunun ve doktorun adının yanlış olduğunu belirtti. Olayın emniyet ve savcılığa bildirildiği açıklandı.

Esra Erol, "Her programda farklı insan hikâyeleriyle karşılaşıyoruz ve şaşırmaya devam ediyorum" dedi.

Kaynak: ahaber