AK Parti milletvekili adayları, teşkilatlar ve belediye başkanları tam kadro saha çalışmalarını sürdürüyor. Milletvekili Adayı Lütfi Bayraktar, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve teşkilat mensupları ile birlikte Adapazarı’nı karış karış gezdi, esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi, iftar ve sahur programlarına katıldı ve sahurda gençlik buluşması ile Adapazarı programını tamamladı. 

Bayraktar’a Güneşler’deki iftar programında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, gençlik buluşmasında AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen de eşlik etti.

DOĞRU ADIMLARLA
AK Teşkilatlar olarak sahada basmadık yer bırakmayacaklarının altını çizen ve Adapazarı programını değerlendiren Lütfi Bayraktar, “Adapazarı’mız şehrin kalbi, ticaretin merkezi. Mutlu Başkanımız ve dava arkadaşlarımızla birlikte dopdolu bir program gerçekleştirdik. Hemşehrilerimizin dua ve destekleri, teveccühleri bizleri çok memnun etti, her birine şükranlarımı sunuyorum. Tüm dava arkadaşlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz için canla başla çalışarak seçimleri zaferle neticelendireceğiz. Doğru adımlarla yola devam.” ifadelerini kullandı.

“IŞIKSU’DAN TEŞEKKÜR ”
Adapazarı’nın en doğru tercihi yaparak Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti’ye çok daha yüksek oranda teveccüh göstereceğine olan inancını vurgulayan Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, “Milletvekili Adayımız çok kıymetli ağabeyimiz Lütfi Bayraktar ile birlikte hemşehrilerimizle buluştuk. Teveccühleri ve muhabbetleri için kıymetli hemşehrilerimize en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz. Canla başla çalışmaya devam.” diye konuştu.

HABER MERKEZİ