AK Parti Söğütlü İlçe Teşkilatı'nın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı, İlçe Başkanı Suat Dirhemci'nin başkanlığında parti hizmet binasında yapıldı. Toplantıya Belediye Başkanı Selçuk Kurt'un yanı sıra il koordinatörleri, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda, Belediye Başkanı Selçuk Kurt, yönetim ve teşkilata belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kurt, konuşmasında belediye tarafından gerçekleştirilen projeler ve saha planlamalarına değinerek, katılımcıları bilgilendirdi.

SAHA PLANLAMASI

Başkan Kurt, toplantının ardından yaptığı açıklamada, “İlçe başkanımız Suat Dirhemci önderliğinde, il yönetim kurulu üyelerimiz Hilal Erdoğan, Semih Gülşan ve meclis üyelerimizin katılımı ile haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılım sağladık. Belediyemizce yaptığımız çalışmalar ve saha planlamalarımıza değindiğimiz toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

GELECEK HAKKINDA

Toplantıda, ilçenin gelişimi için yapılması planlanan projeler ve belediyenin gelecekteki çalışmaları hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu. İlçe Başkanı Suat Dirhemci, toplantının verimli geçtiğini belirterek, tüm katılımcılara teşekkür etti.

Fotoğraf: AK Parti Söğütlü Teşkilatı

Muhabir: Serkan ARUTAN