Başkan Işıksu ve Milletvekili Kocacık, Adapazarı'nda esnafla bir araya geldi. Çark Caddesi'ndeki esnafın nabzını tutan ikili, ardından SEAH Korucuk Kampüsü'nde tedavi gören hastaları ziyaret etti. Demokrasi Meydanı'ndaki Kızılay kan bağışı noktasına da giderek destek oldular.

Büyük Heyecan

Başkan Işıksu, “Adapazarı'mızın kalbinde, milletimizle birlikteyiz. AK Parti Milletvekilimiz Ertuğrul Kocacık ve İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ile esnafımızı ziyaret ettik, hastalarımızın yanında olduk ve Kızılay'a kan bağışında bulunduk. Adapazarı Ticaret Müzesi'nin son hazırlıklarını büyük bir heyecanla inceledik. Her adımımızı daha güzel yarınlar için atıyoruz. Adapazarımıza değer katma yolunda, hep birlikte, aşkla çalışıyoruz" dedi.

Ticaret Müzesi

Milletvekili Kocacık ise, “Adapazarı Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu, İlçe Başkanımız Samet Çağlayan ve teşkilatımızla birlikte, yakında ziyarete açılacak olan Adapazarı Ticaret Müzesi'nde incelemelerde bulunduk. Bu önemli eserin şehrimize kazandırılmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum” diye konuştu.

fotoğraf: sosyal medya

Muhabir: Şevval GEÇİN