Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt, kutsal topraklardan hac vazifesini yerine getirerek dönen Mehmet İlaslan'ı evinde ziyaret etti. Bu anlamlı ziyarette Başkan Kurt'a, Meclis Üyesi Erdal İnanç ve Fındıklı Mahalle Muhtarı Hilmi Ata da eşlik etti.

ZİYARET ETTİ

Başkan Kurt, ziyarette yaptığı açıklamada, "Meclis üyemiz Erdal İnanç ve Fındıklı mahalle muhtarımız Hilmi Ata ile birlikte hac vazifesi için gittiği kutsal topraklardan dönen değerli büyüğüm Mehmet İlaslan’ı hanesinde ziyaret ettik. Rabbim tüm hacılarımızın hac vazifelerini ve yapmış oldukları ibadetlerini kabul eylesin inşallah," dedi.

MANEVİ DEĞER

Hac vazifesini tamamlayarak sağ salim dönen Mehmet İlaslan, Başkan Kurt ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu sıcak ve samimi ziyaret, hem Mehmet İlaslan'ı hem de ailesini oldukça mutlu etti. Söğütlü Belediye Başkanı Selçuk Kurt, ziyaretin ardından vatandaşların hac dönüşlerini kutlamaya ve onları onurlandırmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Kurt, "Hac ibadeti, inananlar için büyük bir manevi değere sahiptir. Bizler de bu önemli görevi yerine getirerek dönen vatandaşlarımızın sevinçlerine ortak olmak istiyoruz," diye ekledi.

Muhabir: ŞEVVAL GEÇİN