Meryem ve İmdat Taşkın’ın güzel kızı Sevgi Taşkın ile Hazal ve Mahmut Kaya’nın yakışıklı oğlu Hasan Kaya, Beyaz Kelebek Deluxe Davet’te düzenlenen şık bir törenle dünya evine girdi. Nezih bir davetli topluluğunun katıldığı bu özel gün, her iki ailenin dost ve akrabaları ile genç çiftin arkadaşlarının huzurunda gerçekleşti.

Düğüne katılanlar arasında AK Parti Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş ve yönetimi, MHP İlçe Başkanı Recep Usta ve yönetimi, AK Parti İl Yönetimi’nden Tülay Balcı, Mükerrem Koç, Ömer Arslan, AK Parti İlçe Başkanı Samet Çağlayan ve yönetimi, Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Vergi Dairesi Başkanı İlhan Akçay, Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Aziz Öğütlü, SEAH Başhekimi Fikret Halis, Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, İl Tarım Müdürü Ali Ulvi Özerdem, Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı, Sakarya Orman Bölge Ağaçlandırma Şube Müdürü Ziya Karagüzel, Eski Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, Sakarya Trabzonlular Derneği Başkanı ve yönetimi, Ahde Vefa İş İnsanları Derneği Başkanı ve yönetimi, Kocaeli ve Sakaryalı iş insanları, ve İş insanı İmdat Taşkın yer aldı.

Taşkın ve Kaya aileleri, davetlilerle yakından ilgilenerek örnek bir ev sahipliği sergiledi. Genç çift ile aileleri, bu mutlu günlerinde yanlarında olan ve sevinçlerini paylaşan tüm davetlilere teşekkür etti.

Yeni Sakarya Gazetesi olarak Sevgi ve Hasan çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Whatsapp Image 2024 05 29 At 10.07.54

Whatsapp Image 2024 05 29 At 10.07.55 (2)

Whatsapp Image 2024 05 29 At 10.07.53

Whatsapp Image 2024 05 29 At 10.07.54 (1)

Whatsapp Image 2024 05 29 At 10.07.54 (2)

Muhabir: Serkan ARUTAN