Gönül Dağı 119. Bölüm izle | Gönül Dağı 119. Bölüm full izle | Gönül Dağı 119. Bölüm ne zaman? 

Gönül Dağı, her Cumartesi TRT 1 TV ekranlarında izleyicilerle buluşan sevilen bir dizidir. Yeni bölümü merakla beklenen dizi, her Çarşamba saat 20.00'de TRT 1 TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizinin yeni bölüm fragmanları ise YouTube üzerinden Gönül Dağı resmi kanalında yayınlanmaktadır.

GÖNÜL DAĞI KONUSU

Gönül Dağı, bozkırda geçen bir Anadolu masalını konu alır. Sapsarı toprakların, efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan dizi, bozkırda hayallerini gerçekleştirmeye çalışan üç kuzenin mücadelesine odaklanır. Dizinin senaryosu, "Bozkırın kalemi" olarak bilinen Mustafa Çiftçi'nin yazdığı ve gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek oluşturulmuştur.

Dizi, Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan'ın başrollerini üstlendiği ve bozkırda yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatan bir görsel şölen sunmaktadır. Gelenekleri, efsaneleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan karakterler, izleyenlerin memleket özlemini giderecek bir atmosfer yaratmaktadır. Gönül Dağı, aşk, umut ve hayaller uğruna yaşam mücadelesi veren Anadolu insanının dokunaklı hikayesini izleyicilere aktarmaktadır.

Editör: Haber Merkezi