AK Parti, tüm teşkilatları, milletvekili adayları ve belediye başkanları ile saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Adapazarı seçim programı kapsamında, milletvekili adayı Ali İnci ve  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ile partililer bir dizi temas ve ziyarette bulundu.

“VAR GÜCÜMÜZLE”
14 Mayıs seçimlerinin tarihi bir seçim olduğunun altını çizen Ali İnci, “Cumhurbaşkanımız ve AK Partimizin en yüksek oyla seçilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Girilmedik gönül, sıkılmadık el bırakmıyoruz. Daha çok çalışacağız. Adapazarı’mızda kıymetli başkanımız Mutlu Işıksu ve dava arkadaşlarımızla yoğun bir programı geride bıraktık. Hamdolsun, kardeşliğin en güzel örneklerini sergileyen çok güzel bir şehirde yaşıyoruz. Gönlümüz de yolumuz da bir.” ifadelerini kullandı. 

 “ZAFER KAZANACAĞIZ”
Başkan Mutlu Işıksu ise; “Milletvekili adayımız Ali İnci ve o meşhur enerjisiyle Adapazarı'mızda oldukça bereketli bir gün geçirdik; esnafımızla, hemşehrilerimizle buluştuk, kurum ve STK ziyaretleri gerçekleştirdik. Doğrusu AK Parti diyor ve doğru adımlarla yola devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın Türkiye Yüzyılı vizyonunu en güzel şekilde milletimizle paylaşarak seçimlerde zafer kazanacağız.” diye konuştu.

HABER MERKEZİ