Söğütlü Halı Sahası'nda düzenlenen Söğütlü Kaymakamlık Turnuvası, Cuma akşamı oynanan Genç Olgunlar Kategorisi yarı final müsabakaları ile birlikte devam etti. Günün ilk maçında Karatekspor ile Camiceditspor kozlarını paylaştı. Müthiş bir mücadeleye sahne olan karşılaşmayı 2-1 kazanan Karatekspor, ilk finalist oldu. Karateksporlu futbolcular, maçın ardından büyük sevinç yaşadı.

YENİKÖY FARKLI GEÇTİ
Müthiş bir seyirci karşısında oynanan günün ikinci yarı final müsabakasında Yeniköy Gençlik ile Akarcaspor karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın başından sonuna kadar üstün oyununu ortaya koyan Yeniköy Gençlikspor, art arda bulduğu gollerle rakibine üstünlük kurdu. Müsabakanın tamamında üstün oyun oynayan Yeniköy Gençlik, gol pozisyonlarını değerlendirmeye devam etti ve karşılaşmayı 4-0'lık farklı skorla kazanarak, finalde Karatekspor'un rakibi oldu.

DONDURMA İKRAM EDİLDİ
Söğütlü Halı Sahası'nda düzenlenen Söğütlü Kaymakamlık Turnuvası Genç Olgunlar kategorisi yarı final maçlarını izlemeye gelen Söğütlü halkı müsabakalara yoğun ilgi gösterdi. Yarı final maçlarını yakından takip eden Söğütlü Belediye Başkanı     Koray Oktay Özten, futbol severler ayakta kalmasın diye protokol tribünlerini taraftarlara açtı. Özten'in bu hareketi spor severler tarafından alkış aldı. Öte yandan Söğütlü Belediyesi, müsabakaları izlemeye gelen seyircilere dondurma ikramında bulundu.