Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, seçime az bir zaman kala şehirde veda ziyaretlerine devam ediyor. Yüce dün, Sakarya Muhtarlar Federasyonu'nu, Toyota Otomotiv'i, Özpaş Market Yönetim Kurulu'nu ve Asrın İş Adamları Derneği'ni (ASRİAD) ziyaret etti.

Muhtarlar Federasyonu'nda Başkan Erdal Erdem ve muhtarlar tarafından karşılanan Ekrem Yüce, "Nazik misafirperverlikleri için ve görev süremiz boyunca işbirliği içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar için federasyon üyelerine teşekkür ediyorum." dedi.

Veda ziyaretleri çerçevesinde Toyota Otomotiv'de CEO Erdoğan Şahin, Şirket Genel Müdür Yardımcısı Murat Bülbül, Kurumsal İletişim Genel Müdürü İrfan Sarıcı ve Kurumsal İletişim Müdürü Şebnem Erkazancı ile bir araya gelen Başkan Yüce, daha sonra Özpaş Market Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Öztürk ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertan Öztürk'ü ziyaret etti. Ardından, Asrın İş Adamları Derneği (ASRİAD) Şube Başkanı Rıdvan Ulusal ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Görevi devretmeye hazırlanan Ekrem Yüce, ziyaretlerin ardından şunları belirtti: "İlimiz için gece gündüz demeden çalıştık. Her alanda fark yaratan yatırım ve hizmetlere imza attık. Bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izinden yürümeye devam edeceğiz. Memleketimin her bir ferdine minnettarım."

Kaynak: Basın BÜLTENİ