Işıksu Mahallelerde
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, teşkilat mensupları ve meclis üyeleri ile birlikte mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Işıksu son olarak Harmantepe, Taşkısığı ve Göktepe mahallelerindeydi. Başkan Işıksu, yapılan istişarelerin Adapazarı'nı daha da güzelleştirmek adına önemli olduğunu belirterek mahalle buluşmalarında, vatandaşların görüş ve önerilerini dinlediklerini ve sahaya aktardıklarını vurguladı. 

Yarınlarımız Daha Güzel Olacak
Başkan Mutlu Işıksu, "Mahalle ziyaretlerimizle kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyor, daha güzel bir Adapazarı için istişarelerimizi sürdürüyoruz. Bir yandan mahallelerimizin ihtiyaçlarını gideren hizmetlerimizi gerçekleştirirken diğer yandan Adapazarı'mızda daha iyiye ve güzele ulaşmak hedefiyle daha çok sahada olmaya, daha çok çalışmaya devam ediyoruz. Bugünümüz dünümüzden daha güzel, inşaallah yarınlarımız daha da güzel olacaktır." ifadelerini kullandı.

Birlikte Güçlüyüz
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan ise "Hemşehrilerimizle birlikte Adapazarı'mızın sorunlarını konuşuyor, çözüm yolları arıyoruz. Bu birliktelik, şehrimizin geleceği için önemli adımlar atmamızı sağlıyor. Birlikte güçlüyüz. Kıymetli hemşehrilerimizle her daim beraber olmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Kaynak: basın bülteni