Adapazarı Çark Caddesi kafeler sokağında hizmet veren Talha Salman Erkek Salonu, yaklaşık 15 yıldır Sakaryalılara kaliteli kuaför hizmeti sunuyor. Salonun sahibi Talha Salman ve ekibi, sektörde iddialı olduklarını belirterek, vatandaşları bir kez olsun kendilerini tercih etmeye davet ediyor.

“Bir Kere Deneyin”

Talha Salman Erkek Salonu'nun tecrübeli ekibinden Mehmet Elmas, yaklaşık 3 yıldır kuaförlük sektöründe olduğunu ve bu sektörü kişisel bakıma olan ilgisi nedeniyle tercih ettiğini söylüyor. Elmas, "İlk hedefim insanlara doğru ve güzel bir kişisel bakım sunmak. Bu doğrultuda yola çıktım. Maalesef diğer sektörlerde olduğu gibi kuaför sektöründe de facialar yaşanıyor," diye konuştu.

Resim 2024 07 09 102311794

En iyi hizmet

Mehmet Elmas, kaliteli ve iyi bir eğitimle sektörde ilerlemeyi hedeflediklerini belirterek, profesyonel bir ekiple çalıştıklarını vurguladı. Elmas, "Uzun süredir Talha Salman Erkek Salonu'nda çalışıyorum. Burada saç ve sakal kesiminin yanı sıra birçok kişisel bakım hizmeti sunuyoruz. Bakım elbette önemlidir ama doğru yerde ve doğal ürünlerle yapmak çok daha önemlidir. Sektörde iddialı olduğumuzu düşünüyoruz ve vatandaşların bir kez olsun bizi tercih etmelerini istiyoruz. Bir kere bizi denediklerinde, kendileri bizi bırakmayacaktır," ifadelerini kullandı.

Resim 2024 07 09 102347990

Resim 2024 07 09 102438900

Muhabir: Şevval GEÇİN