26 Şubat 1954’te İstanbul’da dünyaya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğum günü, belediye başkanları tarafından çeşitli mesajlarla sosyal medyadan paylaşımlarla kutlandı.
İşte başkanların doğum günü mesajları…

YAVUZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz; “Nasıl da yetiştin imdada bilsen! Bizim kabul olmuş duamızsın sen. #İyikiDoğdunMilletinAdamı #İyikiDoğdunReis”

TEVER
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever; “Ömrünü; sevdalı olduğu milletine, ülkesine adamış Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Rabbim’den nice sağlıklı ve uzun ömürler niyaz ediyorum.  Aşkla, şevkle nice yıllara inşallah.”

IŞIKSU
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu; “Bir ömür verdi... Milletinin ve dünya mazlumlarının hakkı için hep çalıştı, çalışıyor. Biz şahidiz! O, milletine, biz O'na inandık, güvendik ve güvenimiz her daim sürecek. Rabbim ömrünüzü uzun ve bereketli kılsın.”

KILIÇ
Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç; “Ömrünü devletine, milletine ve davasına adayan  Sayın Cumhurbaşkanımızın yaş gününü kutluyor; Cenab-ı Allah'tan sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler diliyorum.  Rabbim yar ve yardımcınız olsun Cumhurbaşkanım…”

KAYA
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; “Ömrünü milletine hizmete adadın. Rabbim sana sağlıklı uzun bir ömür ihsan eylesin. Ayağına taş değmesin Reis. Doğum günün kutlu olsun... @RTErdogan”

GÜNDOĞDU
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu; “Ömrünü; sevdalı olduğu milletine, ülkesine adamış, acı gününde üzülmüş mutlu yarınlara umut olmuş, bu millete efendi değil hizmetkâr olmuş bir lider. Rabbim Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a sağlıklı ve uzun ömürler nasip etsin.”

SOYKAN
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan; “Ömrünü; sevdalı olduğu milletine, ülkesine adamış Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’a Rabbim’den nice sağlıklı ve uzun ömürler niyaz ediyorum. Millete hizmet yolunda nice yıllara. İyi ki Doğdun Milletin Adamı.”

ÖVÜN
Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün; “Ömrünü; sevdalı olduğu milletine, ülkesine adamış Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Rabbim’den nice sağlıklı ve uzun ömürler niyaz ediyorum. Aşkla, şevkle nice yıllara inşallah.”

AYDIN
AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın; Dün, bugün, yarın, daima seninleyiz. Millete hizmet yolunda dünya lideriyle yürümek bizler için büyük bir onur. İyi ki doğdun Sayın Cumhurbaşkanım. Rabb’im size sağlıklı uzun ömürler versin. #İyikiDoğdunMilletinAdamı”