Sakarya Müteahhitler Birliği, dün akşam Reisoğlu Tesisleri'nde gerçekleştirdiği iftar programıyla önemli bir buluşmaya ev sahipliği yaptı. Birlik Başkanı Murat Bayrak ve yönetiminin liderliğinde düzenlenen bu etkinlik, Sakarya'nın seçkin isimlerini bir araya getirdi. TBMM KEFEK Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan, AK Parti Milletvekili Murat Kaya, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan adayı Mutlu Işıksu, Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, İl Müftüsü Mehmet Aşık, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü gibi önemli isimlerin katılımıyla renklendi.

İftarın ardından, İl Müftüsü Mehmet Aşık'ın yaptığı duanın sonrasında Birlik Başkanı Murat Bayrak, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, "Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilerimize teşekkür ediyorum. 31 Mart seçimlerinin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Katılımcılar da programı takiben duygularını dile getirdiler:

Çiğdem Erdoğan: "Ramazan ayının manevi atmosferini birlik ve beraberlik içerisinde yaşıyoruz. Rabb’im dualarımızı kabul, ibadetlerimizi makbul eylesin. Murat Bayrak ve yönetimine teşekkür ediyoruz."

Yunus Tever: "Sakarya Müteahhitler Birliği’nin düzenlediği geleneksel iftar programına katıldık. Rabb’im birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin, oruçlarımızı kabul etsin inşallah. Ev sahipliği ve nezaketi için Birlik Başkanı Murat Bayrak’a ve yönetimine teşekkür ediyorum."

Ekrem Yüce: "Rabbimizden mübarek Ramazan Ayı’nın manevi atmosferi hürmetine kardeşliğimizi kuvvetlendirmesini ve işlerimizi bereketlendirmesini niyaz ediyoruz. Düzenlemiş oldukları program için Birlik Başkanı Sn. Murat Bayrak’a ve birlik üyelerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum."

Yusuf Alemdar: "Birlikteliğin ve kardeşliğin pekiştiği bu ayda, birlik üyelerine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyor, Birlik Başkanı Murat Bayrak’a ev sahipliği için şükranlarımı sunuyorum."

Osman Çelik: "Birlik Başkanımız Murat Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyelerine bu güzel davet için teşekkür ediyorum. İnşaat sektörü temsilcilerimize, şehrimizin gelişimi noktasında gösterdikleri gayretler için de ayrıca teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum."

Muhabir: Serkan ARUTAN