Başkan Alemdar, hafta sonunu düğün davetlerine katılarak geçirdi. İlk olarak, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik ile birlikte Funda Nisa Çelikçi ve Hüseyin Mert Erkmen çiftinin düğün merasimlerine iştirak etti. Alemdar, "Çelikçi ve Erkmen ailelerine hayırlı olsun dileklerimi iletirken, çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum." dedi.

Daha sonra Başkan Alemdar, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, önceki dönem Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ve Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu ile birlikte, Hediye Betül Tarhan ve Muhammed Furkan Saygılı’nın düğününe katıldı. Alemdar, genç çiftin nikahını kıyarak, onlara ömür boyu mutluluk diledi.

"HAYIRLI OLSUN"

Son olarak, AK Parti Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Erkan Çokal ve Canan Aşçı’nın düğün törenine katıldı. TBMM KEFEK Başkanı ve Milletvekili Çiğdem Erdoğan, Serdivan Belediye Başkanı Osman Çelik, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Baro Başkanı Av. İlknur Ebiz Yıldız, SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu gibi birçok davetlinin katıldığı düğünde, genç çiftin nikahını kıyan Alemdar, Aşçı ve Çokal ailelerine hayırlı olsun dileklerini ileterek, Canan-Erkan çiftine ömür boyu mutluluklar diledi. Evlilik cüzdanını ise KEFEK Başkanı Erdoğan, genç çifte iki cihan saadeti dileyerek verdi.

Muhabir: Şevval GEÇİN