MELİH VE AHMET'TEN 2'ŞER GOL
Arda Harman'ın yönettiği  U13'ler Merkez B Grubu maçında şampiyonluğun iddialı takımlarından Aslan Futbol Kulübü, Sakarya Eğitimspor ile Erenler'de karşı karşıya geldi. Maç boyunca üstün oyununu ortaya koyan Aslan Futbol Kulübü, Sakarya Eğitimspor'u Ahmet ve Melih'in 2'şer golleriyle 4-0 mağlup etti. Aslan FK'lı sporcular, galibiyetin ardından büyük sevinç yaşadı. 

"HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLUKTUR"
Maçın ardından açıklamalarda bulunan Aslan Futbol Kulübü Antrenörü Ercan Zorlu; "Aslan Futbol Kulübü, kurulduğundan bu zamana kadar yetiştirdiği futbolcuları şehir dışına transfer ederek ön plana çıktı. Ligde de güzel futbolumuzla izleyenlere keyifli  dakikalar yaşatıyoruz. Eğitimspor karşısında da iyi futbolumuzla farklı bir skor aldık ve 4-0 kazandık. Hedefimiz şampiyonluktur." dedi.   

"TAKIMIMIZI YENİ KURDUK"
Müsabakanın ardından konuşan Sakarya Eğitimspor Antrenörü Ersin Bilgi; "Bizim takımımız diğer takımlardan çok farklı çünkü zor şartlarda idmanlarımızı yapıyoruz. Sakarya U13 Ligi için takımımızı yeni kurduk. Yenilmemiz normaldi. Önümüzdeki maçlarda daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Oynadığımız maçlardan dersler çıkararak devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. 

HABER MERKEZİ