İSTANBUL (AA) - Yeni eğitim ve öğretim dönemi hızla yaklaşırken Amazon.com.tr'nin, ebeveynlerin ve çocukların yanında olduğunu göstermek amacıyla kırtasiye, okul ve ofis malzemeleri kategorilerinde birbirinden "cazip" indirimler sunduğu "Okula Dönüş Kampanyası" 4 Eylül'e kadar devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 11 Eylül'de başlayacak 2023-2024 eğitim yılı yaklaşırken uzun bir aradan sonra okula dönecek çocuklar arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın mutluluğunu da yaşayacak.

Ebeveynler de çocuklarının bu heyecanı ve mutluluğu doyasıya yaşayabilmeleri için okul ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla şimdiden alışveriş hazırlıklarına başladı.

Amazon.com.tr de yaz tatilinden dönen aileler ve okula dönüş dönemindeki öğrenciler için birçok kategoriden binlerce ürünün "en cazip" fiyatlarla sunulduğu "Okula Dönüş Kampanyası" düzenliyor.

4 Eylül'e kadar geçerli olacak kampanya boyunca ebeveynler ve öğrenciler kırtasiye, okul ve ofis malzemeleri kategorilerinde cazip indirimlerden faydalanabiliyor. Üstelik Amazon müşterileri Okula Dönüş Kampanyası boyunca tüm bu ürünlere Amazon.com.tr’nin hızlı ve güvenli teslimat seçenekleriyle sahip oluyor.