Akçalışkan, seçimin önemini anlatmak için her gün sahada olduklarını ve hizmetlerini anlattıklarını belirtti. Akçalışkan: "Her gün yollardayız, her gün sokaklardayız. Bu seçimin önemini vatandaşımıza anlatmaya çalışıyoruz" dedi.

Ziyaret etti

Akçalışkan ilk olarak, Kayalar Grup, FY Mermer Tasarım Atölyesi ve Köpük Petshop firmalarını ziyaret etti. Akçalışkan: "Sakarya Milletvekilimiz Sn. Ümit Dikbayır'ın değerli eşi Sn. Nigar Dikbayır ve İl kadın Yöneticilerimiz ile Kayalar Grup, FY Mermer Tasarım Atölyesi Sahibi Nur Yağcı ve Köpük Petshop Sahibi Ceyda Hanımı ziyaret ederek, çalışmalarına yönelik bilgi aldık. Misafirperverliklerinden dolayı Kayalar Grup firma, FY Mermer Tasarım Atölyesi ve Köpük Petshop sahiplerine teşekkür ederim. #Azkaldı #Tarihyazacak" dedi. 

WhatsApp Image 2023-04-28 at 10.58.34

"Vatandaş umutlu"

Akçalışkan, daha sonra İlyas Yapı Malzemeleri firma sahibi İlyas Al'ı ziyaret ederek saha çalışmalarina devam etti. Akçalışkan: "İlyas Yapı Malzemeleri firma sahibi Sn.  İlyas Al'ı ziyaret ederek, çalışmalarına yönelik bilgi aldık. Vatandaşlarımızın seçimlerden çok umutlu olduğunu görüyoruz, bunlara şahit olmak bizi ayrıca gururlandırıyor. Misafirperverliklerinden dolayı Sn. İlyas Al’a teşekkür ederim" diye konuştu.

WhatsApp Image 2023-04-28 at 10.58.33 (1)

Akçalışkan bir sonraki ziyaretini Amerikan Kültür Yabancı Dil Okuluna gerçekleştirdi. Akçalışkan: "Yenicami Palmiye Caddesinde eğitim alanında hizmet veren Amerikan Kültür Yabancı Dil kursunu ziyaret ettik. Bizleri ağırlayan Sn. Nuray Aşoğlu'na teşekkür ederim. #AzKaldı #SakaryaTarihYazacak" diye belirtti. 

WhatsApp Image 2023-04-28 at 10.58.32

"Yoğun sevgi ile karşılandık"

Akçalışkan son ziyaretini ise Milletvekili Adayı Selçuk Kılıçaslan ile beraber Serdivan da bulunan Bizim Bahçe sitesine gerçekleştirdi. Akçalışkan: "Ev ziyaretlerimiz sonrası Serdivan Bizim Bahçe sitesi sakinleri ile bir araya geldik. Milletvekili adayımız Sn. Selçuk Kılıçaslan ile site sakinlerinin sorunlarını dinledik. Bugün burada keyifli bir zaman geçiriyoruz. Vatandaşımızın yoğun ilgisiyle karşı karşıyayız. Seçimlere az bir zaman kaldı. Vatandaşlarımızın başta Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener, Partimiz ve milletvekili adaylarımıza teveccühü çok büyük. Bizleri misafir eden site sakinlerine sonsuz teşekkür eder saygı ve sevgilerimizi sunarız. #SakaryaTarihYazacak #AzKaldı"dedi. /Haber MERKEZİ