70 MİNİK ÇOCUK SÜNNET OLACAK

   Hendek Atatürk Parkı önünden başlayan etkinlik startında sünnet olacak çocukları Hendek Belediyesinin katkıları ile sünnet kıyafeti giymiş miniklerin kortej yürüyüşü ile başladı.

KORTEJ YÜRÜYÜŞ SONRASI ETKİNLİK ALANINA TAŞINDI

    Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ve beraberinde Kırkpınar başpehlivanları, miniklerin ebeveynleri ile  Cumhuriyet alanına yürüyüş gerçekleştirdi. Minikler ve ebeveynler Hendek Belediyesinin tahsis ettiği araçlarla etkinliğin yapılacağı Selman dede mesire alanına taşındılar.

PERSONEL TEYAKKUZDA

Hendek Belediyesi personelinin teyakkuza geçtiği  mesire alanında Selman Dede camisinde Kuranı Kerim okuması başladı diğer yandan güreş sahasında da miniklerin  er meydanındaki müsabakaları başladı.

GÖZLER DESTİCİ’DE

   2019 yılı Selman dede Güreş Ağası olan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin etkinliğe geleceği bilgisi ilçe halkında büyük heyecan yarattı. Desticinin bugün saat 14.30’da gişelerden giriş yapacağı ve saat 15.00’te de Selman dede Güreş etkinliğine katılacağı  öğrenildi.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ

Etkinlikler nedeni ile Hendek İlçe Jandarma Komutanlığınca etkinlik yolu güzergahında ve etkinlik alanında Jandarmanın sıkı güvenlik alması dikkat çekti.

Kaynak: Basın Bülteni