Çarşamba: Güneşli bir gün bizi bekliyor. Sıcaklık 33°C'ye kadar yükselecek, gece ise 16°C olacak. Açık ve güzel bir hava ile Çarşamba günü dışarıda vakit geçirmek için ideal.

Perşembe: Tekrar parçalı bulutlu bir hava ile karşılaşacağız. Gündüz sıcaklık 30°C, gece ise 16°C olacak. Hava hafif serinlemeye başlayacak.

Cuma: Parçalı bulutlu hava devam edecek. Gündüz sıcaklık 27°C, gece ise 15°C seviyelerinde olacak. Sıcaklıklar biraz daha düşüyor.

Cumartesi: Yine parçalı bulutlu bir gün geçireceğiz. Gündüz 27°C, gece ise 14°C olacak. Hafta sonu için oldukça uygun bir hava durumu.

Pazar: Parçalı bulutlu hava sürerken sıcaklık gündüz 29°C, gece ise 14°C olacak. Hafta sonunun son günü de açık havada etkinlikler için güzel bir seçenek sunuyor.

İşine gidebilmek için otobüs bekleyen Elif Bayer isimli vatandaş, "Güneşin bu kadar etkili olacağı günlerde, su tüketimine dikkat etmeliyiz. Ayrıca, sıcaklıkların yüksek olduğu öğle saatlerinde dışarı çıkmak yerine, serin yerlerde vakit geçirmek sağlığımız için daha iyi olabilir. Ben işim gereği ofis ortamındayım Allah dışarıda çalışan herkesin yardımcısı olsun." dedi. 

Kaynak: HABER MERKEZİ