Hayatımızda oldukça önemli yeri olan haftalık burçlar, bu hafta yoğun şekilde ilgi görmüş ve bulunduğumuz yüzyıl içinde de artarak ilgi görmeye devam etmektedir. Astrolojiye meraklı olan insanlar, özellikle yaşadığımız yüzyılda daha modern araçlarla haftalık burç yorumları ile burçlarının hayatı ile ilgili spesifik bilgilerini öğrenebilmelerine yardımcı olmaktadır. 

Oğlak ve yükselen Oğlaklar haftanıza uzak yerlerden gelecek haberler, eğitim, seyahat ve ticaretle ilgili konularla giriş yapıyorsunuz. Dolunay da bu alanlarınızdaydı. Medya, uzak çevre alanlarınız aktif, seyahat, eğitim konularınız fazlasıyla aktif ama bir yandan da karşınıza eğitim fırsatı seyahat fırsatı çıkıyor. Ama almanız gereken önemli iş sorumlulukları bunlara engel olabilir bu da bakış açınızda olumsuzluklara neden olabilir. Salı günü Mars'ın Jüpiter'le bir dik açısı var bu da para ile ilgili konularda disipline olamadığınız anlamına geliyor. Siz disipline olmayı seven bir burçsunuz ama bu aralar parasal konularda istediğiniz sonuçları elde edemiyorsunuz. Bu dönem emtialar, altın, döviz ya da borsada dikkatli adımlar atmaya çalışın. Özellikle Salı günü bu etki devrede olacak ama etkisi artı eksi 3 gündür, bu haftaya yayılabilir. Çocuğunuzla ilgili, özel hayatınıza dair yapacağınız alışverişler her şeyin kontrollü olmasını mümkün kılmıyor.

Çarşamba ve Perşembe günleri Güneş’in Satürn’le Merkür'ün Satürn’le olan kavuşumu yakın çevrenizden bir insanın önemli bir sorumluluğunu üstlenmek durumunda kalacağınızı gösteriyor. Onlara yardım etmek durumunda kalabilirsiniz ya da onlar için önemli bir borcun altına girmek onlara parasal yönden yardım etmek önem kazanabilir çünkü bu konular ağırlıklı olarak para ile ilgili olacak. Belki yakın çevrenizden birine kefil olmanız gerekecek, belki sağlıkları ile ilgili bir konuda da olabilir. Bunların hepsi yakın çevrenizdeki insanlarla aranıza bir mesafe koymanız gerektiğini gösteriyor. Öğrenciyseniz bu dönem dersler üzerinize fazlasıyla gelebilir ama üzerinize düşenleri yaparsanız da çok güzel fırsatlar ve sonuçlarla karşılaşacaksınız. İletişime dayalı satış, tanıtım, reklam, pazarlama ticari faaliyetler, girişimcilik alanında birtakım işleriniz varsa bu işlerde de Jüpiter size şans ve fırsatlarını verecek.

Perşembe ve Cuma günleri karşınıza çok güzel iş fırsatları çıkabilir önemli yerlerden beklediğiniz haberleri alabilir parasal kazançlarınızın hızlandığını görebilirsiniz. Aşk hayatınızda da Perşembe ve Cuma günleri yakın çevrenizle yapacağınız planlar hayatı keyifli algılamanızı sağlayacak. Yakın çevrenizden bir insanla da tanışma ya da yeni bir aşka başlama ihtimaliniz yüksek görünüyor. Hafta sonu dikkat edin bol keseden harcamayın.

Kaynak: HABER MERKEZİ