Hayatımızda oldukça önemli yeri olan haftalık burçlar, bu hafta yoğun şekilde ilgi görmüş ve bulunduğumuz yüzyıl içinde de artarak ilgi görmeye devam etmektedir. Astrolojiye meraklı olan insanlar, özellikle yaşadığımız yüzyılda daha modern araçlarla haftalık burç yorumları ile burçlarının hayatı ile ilgili spesifik bilgilerini öğrenebilmelerine yardımcı olmaktadır. 

Koç ve yükselen Koçlar, bu hafta çalışma koşulları, gündelik hayatın ritmi ve sağlıkla ilgili konular önem kazanıyor. Dolunayı da bu alanda yaşadınız. Sağlığa ekstra dikkat etmeniz gereken bir dönem. Enerjiniz ve gücünüz yokmuş gibi hissediyorsunuz ve bu dönem kimse size karışmasın sizi kendi haline bıraksın istiyorsunuz. Ama hiç beklenmedik bir şekilde karşınıza gelecek olan rahatsızlıklar sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğinin altını çiziyor.

Para ile ilgili konularda mümkün olduğunca ayağınızı sağlam kazığa bağlamaya özen gösterin. Harcamalarınız çok hızlanacak. Özellikle çevrenize verdiğiniz sözler arkadaş ortamlarına girmeniz çıkmanız ya da herhangi bir organizasyonel işinize yapacağınız harcamaların yüksek olacağı haftalardan bir tanesi. Önemli sorumluluklar devreye girecek ama bu sorumlulukları üstlenmek istemeyeceksiniz. Bu sorumluluklar sizi ilgilendiren sorumluluklar olmak durumunda değil. Başka insanların hayatları ile ilgili duyduklarınız, belki çok yakın çevrenizden bir insanın hastalanması ve ona refakat etmeniz gibi istemediğiniz, size ağır gelen bazı sorumluluklar devreye girebilir. Ama bu dönem şartları çok fazla zorlamayın. Olumsuz düşüncelerden mümkün olduğunca uzak durun. Uzak yerlerden beklediğiniz haberler varsa bu haberlerin gecikmesi, engellenmesi söz konusu olabilir.

2024 yılında her ne kadar işinizle ya da sizin dışınızda gelişen olaylarla ilgili kontrolü ele alamıyor olsanız bile Perşembe ve Cuma beklenmedik yerlerden para ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Çarşamba günü öğlen 11:42 gibi ne söylediğinize ne yaptığınıza ne dilediğinize dikkat edin. Merkür Güneş’in kalbinde olacak, evrenin kapıları açık gibi görünüyor. Hem iş hem özel hayat ile ilgili önemli değişimler konusunu Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ele alabilirsiniz. Bulunacağınız ortamlarda kimseyle ters düşmeyin hafta sonu bu etkiler devrede olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ