Hayatımızda oldukça önemli yeri olan haftalık burçlar, bu hafta yoğun şekilde ilgi görmüş ve bulunduğumuz yüzyıl içinde de artarak ilgi görmeye devam etmektedir. Astrolojiye meraklı olan insanlar, özellikle yaşadığımız yüzyılda daha modern araçlarla haftalık burç yorumları ile burçlarının hayatı ile ilgili spesifik bilgilerini öğrenebilmelerine yardımcı olmaktadır. 

İkizler ve yükselen İkizler haftanıza ailevi konular ön planda olarak giriş yapıyorsunuz. Dolunay’dan almış olduğunuz etkiler eviniz, aileniz ve yuvanızla ilgili konulara dikkat çekiyor. Bu Dolunay zamanı işiniz, kariyeriniz ve eviniz arasında kalabilir, bazı anlaşmazlıklar ve çekişmeler yaşayabilirsiniz. Durum ve olayları çok fazla abartmayın ya da buradaki fikir ayrılıklarını çok fazla kendinizde dert etmeyin. Bu hafta iş ortamlarınızda, seyahatlerinizde ve eğitimsel konularda abartılı tavırlarla hareket etme arzunuz yüksek görünüyor. Eğitim hayatınız önemli olacak ama burada disipline olmakta zorlanabilirsiniz. Seyahatinize hazırlanma konusunda hiçbir şeyi son dakikaya bırakmamaya özen gösterin aynı şey sınavlarınız için de geçerli.

Güneş Satürn kavuşumu ve Merkür Satürn kavuşumu aile ve kariyer alanlarınızı etkileyecek. Kariyerinizde önemli bir sorumluluğun üstünüze gelmesi önemli bir görevle karşılaşma bir yükümlülükle hareket etme etkisi devreye girebilir bu da hayata olumsuz bakmanıza neden olacak. Para ile ilgili konular çok çabuk sizi demoralize edebilir iş hayatınızda parasal konuları konuşurken bu etkiyi çok fazla dile getirebilirsiniz. Annenizin sorumluluğu ya da sağlığı ile ilgili konu ve olaylar bu hafta gündeminizde olacak. Sorunlarınıza çok çabuk çözüm üretebileceksiniz. Bu hafta kendinizi zorladığınız noktalarda güzel haberlerin de devrede olduğunu fark edeceksiniz.

Perşembe ve Cuma günleri beklenmedik yerlerden göreceğiniz yardımlarla kariyerinizde ve aile ortamlarınızda aradığınız huzuru bulacak bir yandan da kendinizi değerli, mutlu, iyimser hissedeceksiniz coşkun yapınız da ortaya çıkabilir. Önemli bazı teklifler beklenmedik yerlerden gelecek size gönderilecek önemli işler Perşembe ve Cuma yüzünüzü güldürecek, şifalanmanızı sağlayacak. Hafta sonu tanımadığınız insanlara karşı sıkılganlıklarınız yüksek olabilir kimseyle mahkemelik olmayın bir olayı bir davayı çok fazla uzatmayın, hafta sonu kafanıza göre davranma isteğiniz yüksek olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ