Oğlak ve yükselen Oğlaklar, iletişimsel işleriniz bu hafta önemli yakın çevrenizle yapacağınız bazı planlar var ama bu planlara çok fazla bel bağlamayın çünkü Pazartesi akşam saatleri itibariyle ve birkaç gün boyunca evinizde, yuvanızda, ailenizle beraber olmak isteyebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde vaktinizi evinizde geçirmeyi düşünürken sevdiğiniz insana son dakikada bir sürpriz yapma potansiyeliniz de yüksek. Bunu yaparken her şeyi son dakikaya bırakmaktan kaynaklı olarak cebinizden fazla para gittiğini ve para ile ilgili konularda da sınandığınızı fark edebilirsiniz. Mars Kova burcuna geçiyor maddi konular sizin için önemli olmaya başlıyor. Parayla ilgili konularda mücadelenizi ve gücünüzü ortaya koymak isteyeceksiniz. Teknolojik cihazlara, aletlere daha fazla para harcamak isteyebilirsiniz ya da öyle işler yapabilirsiniz ki bu alanda buradan gelecek parayı da doğru yerlere harcamak isteyebilirsiniz. Mars'ın Plüton’la olan kavuşumu para evinizde. Bu da parayla ilgili konularda çok kolay manipüle edileceğinizi sizinle para ile ilgili konularda görüşen, konuşan insanlar varsa o insanların biraz daha çıkarcı davranacağını gösteriyor. O yüzden parayla ilgili mevzularda hem kendi çıkarınızı düşünün ama çıkarcılık yapmaya çalışan insanlara karşı tepkilerinizi iyi kontrol edin çünkü bir kavga yaşayacaksanız bu kavganın para ile ilgili konulardan yana çıkma potansiyeli yüksek. Yatırımlarınız konusunda dikkatli olun. Özellikle borsada yatırım yapıyorsanız ya da dövize, dolara ya da altına diğer emtialara birtakım yatırımlarınız varsa bu dönem manipülatif yönlendirmeden kaynaklı olarak istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz.

Neyse ki Cuma günü durum ve olayları toparlayacağınız bir etki devrede olacak. Venüs para alanlarınıza girecek 3 hafta boyunca size para ile ilgili konularda fırsatlar sunacak. Ocak ayında doğru adımlar attıysanız Şubat ayında Venüs'ün, Mars'ın bu geçişiyle güzel para kazançlarınız olacak. Parayla ilgili bir mevzu, arkadaş çevrenizle beraber yapmış olduğunuz belki bir işinizin parası hafta sonu kafanıza takılabilir. Bir beklentinizin karşılanmadığını görebilirsiniz ya da alacağınız bazı haberlerle bu işin başka insanlara kaydırıldığı o insanların bu işin içerisinde olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu da kıskançlık hissetmenize neden olabilir durum ve olayları çok fazla büyütmeyin bu aralar kazançlarınızın kuvvetli olduğu zamanlar. Sevdiğiniz insana da gönlünüzden geçeni yapmak sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ