Sakarya Büyükşehir Belediye (SBB) Başkanı Ekrem Yüce, dün Milliyetçi Hareke Partisi (MHP) milletvekili adayı, Avukat Ahmet Ziya Akar ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. 

AKAR’I AĞIRLADI
Seçim çalışmaları hakkında bilgi ve fikir alışverişinde bulunulan ziyarete ilişkin Başkan Yüce; “MHP Sakarya Milletvekili Adayı Sn. Ahmet Ziya Akar'ı ve beraberindekileri ağırladık. Sayın Akar'ın Milletvekili Adaylığının ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını diliyor, nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyorum.” İfadeleriyle sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. 

Ziyaretten memnuniyetini ifade eden Akar ise; “Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ziyarette bulunduk. Misafirperverliği için başkanımıza teşekkür ediyorum. Sakarya için hep birlikte çalışacağız.” ifadeleriyle paylaşım yaptı.

AGDAŞ ZİYARETİ
Başkan Yüce dün ayrıca, Adapazarı Gaz Dağıtım AŞ’yi (AGDAŞ) ziyaret etti, eski AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir ve görevi Demir’den devralan Mesut Uzun ile görüştü. Başkan Yüce; “AGDAŞ Eski Genel Müdürü Sn. Kenan Demir ile görevi devralan AGDAŞ Genel Müdürü Sn. Mesut Uzun’u ziyaret ettik. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyor, nazik misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

Akar çalışmalarına dün de Adapazarı’nda devam ederek, Güllük Mahallesi ve Sakarya eğitim ve araştırma Hastanesi (SEAH) civarında faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti. Akar; “Bugün Adapazarı ilçemizde Güllük mahallesi ve SEAH civarında bulunan esnafımızı ziyaret ettik. Rabbim her birinin işini bereketli kılsın.” dedi.

HABER MERKEZİ