AK Parti İl yönetim kurulu toplantısı İl Başkanı Yunus Tever başkanlığında, Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz'a katılımıyla gerçekleştirildi. Toplantıda yerel seçimlere ilişkin çalışmalar istişare edildi. Toplantı sonrası değerlendirmede bulunan Tever, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. 

HEM YEREL HEM GÜNDEM
Başkan Tever, Genel Başkan Yardımcımız, Seçim İşleri Başkanımız Sayın Ali İhsan Yavuz’u İl Yönetim Kurulu Toplantımızda ağırladık. Kıymetli başkanımızla hem yerel seçim sürecine dair çalışmalarımızı hem de gündemdeki konuları uzun uzadıya konuştuk." diye konuştu. 

"SIRT SIRTA VERECEĞİZ"
AK Parti Sakarya teşkilatı olarak her gün sahada olduklarını söyleyen Tever, "16 ilçemizde, 672 mahallemizde, esnafımızı, işçimizi, memurumuzu, çiftçimizi, kadınımızı, gencimizi, yaşlımızı, engellimizi, gazi ve şehit ailelerimizi, velhasıl tüm Sakaryalı vatandaşlarımızı ziyaret ediyor, onlarla hemhal oluyoruz. 31 Mart akşamına kadar tüm üyelerimizle yine sırt sırta verip, partimize en güçlü desteği Sakarya’mızdan vereceğiz." ifadelerine yer verdi. 

"TARİH YAZACAĞIZ"
Yeniden tarih yazacaklarını vurgulayan Başkan Yunus Tever, "Büyükşehirde Yusuf Alemdar Başkanımızı, 16 İlçemizde de Cumhur İttifakı Adaylarımızı yeniden kazandırarak, tarihi bir zafer daha elde edeceğiz inşallah. Toplantımıza teşrif ederek bizleri onurlandıran Kıymetli Genel Başkan Yardımcımıza çok teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim, yolumuzu da açık eylesin." dedi.

Muhabir: Serkan ARUTAN