AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz; Söğütlü, Kaynarca, Karasu ve Kocaali ilçelerinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlçe Başkanları ve Belediye Başkanlarıyla bir araya gelen Yavuz, esnafı tek tek dolaşarak 14 Mayıs genel seçimlerinde partisine oy istedi. Yavuz, ayrıca bu zamana kadar AK Parti olarak yapmış oldukları çalışmaları anlattı. 

77bf247c-f078-4c38-acac-a718649383d7

İSHAK SARI
Ziyaretler sonrası belediye başkanları, sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak, ilçelerinde Genel Başkan Yardımcıları Ali İhsan Yavuz’u ağırlamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Başkanlar, paylaşımlarında şu notları düştü; Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ali İhsan Yavuz'u ilçemizde ağırladık. Sayın Milletvekilimizle Yardım Toplama ve Dağıtım Merkezimize ve Karan Bebek için kurulan kermese de ziyarette bulunduk. Vatandaşlarımızın ilgi ve sevgileriyle mutlu olduk.” 

AHMET ACAR 
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “    Orucumuzu Kocaali'mizin güzide yerleşimlerinden biri olan Yeni Mahalle'de açtık. İftara AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Levent Bülbül, Kocaali Kaymakamı Dr. Emre Nebioğlu, Kocaali siyasi parti ilçe başkanları, milletvekili adayları, il ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle muhtarları ve STK temsilcileri katıldılar.” /Haber MERKEZİ