Ak Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya ve Arifiye Belediye Başkanı Cumhur İttifakı Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, dün Arifbey Mahallesi'nde gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretleri ve teravih namazının ardından Orta Kirazca'da vatandaşlarla buluştukları etkinlikle ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü, MHP Arifiye İlçe Başkanı İbrahim Sert ve Cumhur İttifakı Arifiye Belediye meclis üyesi adaylarının da katıldığı ziyaretlerde, Milletvekili Murat Kaya ve Başkan Karakullukçu, Arifbey Mahallesi'nde vatandaşların talep ve isteklerini dinledi. Başkan Karakullukçu, yeni dönemde gerçekleştirilecek çalışmaları, projeleri ve hizmetleri paylaştı.

Milletvekili Murat Kaya ve Başkan Karakullukçu, teravih namazının ardından ise Orta Kirazca Mahallesinde kahvehanelerde vatandaşlarla bir araya gelerek samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Başkan Karakullukçu, bu buluşmada şu sözleri kaydetti: “Bizleri güler yüzleri ve sıcak sohbetleriyle karşılayan vatandaşlarımıza çok çok teşekkür ediyoruz.”

Muhabir: Şevval GEÇİN