Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Soykan, önceki akşam ilçeye bağlı Düzyazı Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelen Soykan, mahalle sakinlerinin istek, şikayet ve önerilerini dinledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Vatandaşlarla çay içip sohbet eden Başkan Soykan, belediye çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Ziyaret sonrası yaptığı açıklamada Soykan, “Düzyazı Mahallemizde vatandaşlarımızla bir araya geldik, çay sohbetlerine ortak olduk. Bizleri hoş sohbetleri ile misafir eden mahalle sakinlerimize teşekkür ederiz.” dedi.

TALEPLERİ NOT ALDI

Ziyaret sırasında, mahalle sakinlerinin taleplerini tek tek not alan Soykan, belediyenin gelecekteki projeleri ve çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Başkan Soykan, halkla buluşmalarının süreceğini ve vatandaşların isteklerini dikkate alarak hizmet etmeye devam edeceklerini belirtti.

VATANDAŞ MEMNUN

Mahalle ziyaretinin ardından Başkan Soykan'a teşekkürde bulunan esnaf, "Başkanımız dükkanımıza kadar geldi. Yaşadığımız sorunlarımızı ve istediğimiz talepleri tek tek not aldı. Çözüme kavuşturmak için söz verdi. Bizler ona inanıyoruz. İnşallah en kısa sürede sorunlarımız hallolur." diye konuştu.

Muhabir: Serkan ARUTAN