İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı Selçuk Kılıçaslan, seçim çalışmaları kapsamında STK, esnaf ve vatandaş ile bir araya gelmeye devam ediyor. 

Yıllardır çözülmeyen sorunlar

İYİ Parti 28. Dönem Milletvekili adayı Selçuk Kılıçaslan seçim çalışmaları kapsamında Adapazarı İlçe Başkanı Doğan Şen, İl ve İlçe Yöneticileri ile Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe'yi ve katlıpazar esnafını ziyaret etti. Katlıpazar yerinde yıllardır süregelen sıkıntılar üstüne istişarelerde bulunan Kılıçaslan: "İlçe Başkanımız Sayın Doğan Şen, İl ve İlçe yöneticilerimiz ile birlikte Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Sayın Yekta Tepe’yi ve esnaflarımızı ziyaret ettik. Katlı Pazar Yeri’nin yıllardır süren ve söz verildiği halde çözülmeyen sıkıntılarını İYİ Parti iktidarında biz çözeceğiz. #SakaryaTarihYazacak" diye belirtti. 

Çözumler üzerine konuştu

Kılıçaslan daha sonra Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Alişan ve oda başkanları ile bir araya geldi. Kılıçaslan: "Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Sayın Hasan Alişan ve kıymetli oda başkanlarımızla bir araya geldik. Kuracağımız Esnaf Bakanlığı sayesinde esnafın tüm sorunlarına birinci elden nasıl çözümler üreteceğimizi konuştuk. #SakaryaTarihYazacak" diye ifade etti.