Erenler’de bir dizi ziyaret gerçekleştiren Bayraktar’a, AK Parti İlçe Başkanı Ömer Barik, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti. Erenler Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden Bayraktar, burada muhtarlarla istişarelerde bulunarak istek ve önerilerini not aldı.

Ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Muhtarlarımızla istişarelerde bulunarak istek ve önerilerini not aldık. Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Sn. Erol Şahin’e ve kıymetli muhtarlarımıza konukseverlikleri nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Vatandaşlarla Buluşma

Çaybaşıyeniköy Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Bayraktar, halkın istek ve önerilerini dinleyerek çözüm noktasında gerekli notlarını aldı. Vatandaşlarla yapılan bu tür buluşmaların önemine değinen Bayraktar, halkın sorunlarına kayıtsız kalmayacaklarını belirtti.

Çalışmaları inceledi

Bayraktar ve beraberindeki heyet, geçen yıl yaşanan sel felaketinin ardından ihalesi gerçekleştirilen ve yapımı devam eden Çaybaşı ve Değirmendere Mahallelerini kapsayan Değirmendere Kanalı'nın 2. kısım yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Yetkililerden bilgi alan Bayraktar, “Değirmendere Kanalı, yapımı tamamlandıktan sonra taşkın ve sel riskini bu bölgede en aza indirerek hemşehrilerimizin can ve mal güvenliğini sağlayacak. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

fotoğraf: Sosyal medya

Muhabir: Şevval GEÇİN