Sakarya’da faaliyet gösteren TEM Kablo uzun zamandır beklenen Arifiye’deki yeni yerine taşındı. Açılış törenine il protokolünün yanı sıra çok sayıda davetli katıldı

Sakarya’da faaliyet gösteren TEM Kablo uzun zamandır beklenen Arifiye’deki yeni yerine taşındı. Açılış törenine firma sahibi Haluk Karakurt’un yanı sıra Vali Çetin Oktay Kaldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, CHP Milletvekili Engin Özkoç, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, gazetemiz imtiyaz sahibi Hasan Melih Uyar ve çok sayıda iş insanı katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, yeni binanın açılışında konuşarak şehre yeni imaj kazandıran ve askeri alanda büyük katkı sağlayan firma sahiplerine ve çalışanlarına teşekkür etti.

“HERKESE DUACIYIM”

Yapılan doğru işlerde her zaman destekçi olduğunu belirten Milletvekili Engin Özkoç ise, “Özellikle askeri alanda Türkiye’mize katkı sağlayan firmalardan birisi de TEM Kablo. Ülkede yatırım yapan herkesin duacıyım. İnşallah yeni yer hayırlara vesile olur” ifadelerini kullandı. Vali Kaldırım da, “Çok kıymetli yatırımcımız Haluk bey ve siz değerli iş insanlarına saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. Haluk Bey’in 26 yıldır bu tesiste emeği var. Sakarya’ya gönül vermiş insanlar, ülkemizin savunma sanayi gibi hassas ve önemli bir konusuna üretim yapıyorlar. Emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Sakarya olarak hem sanayi de hem turizmde çok şanslı bir şehiriz. Çok güzel proje ve çalışmalar var. Bir kez daha bu açılışta vesile geçen herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.