YEŞİLYURT DOLU DİZGİN
Sakarya Süper Amatör Küme B Grubu’nda mücadele eden Yeşilyurt Beldespor, ligin 3. Haftasında kendi sahasında Erenlerspor’u ağırladı. Erenlerspor’u Furkan Karabaş’ın 2 ve Yalçın Yalazı’nın golleriyle 3-2 mağlup eden Yeşilyurt Beldespor, Süper Amatör Küme’de 3’te 3 yaparak yoluna devam eden tek takım konumunda bulunuyor. Ligde 9 puanla lider olan Hendek temsilcisi, yoluna iddialı şekilde devam ediyor. 

A GRUBU’NDA ÇEKİŞME SÜRÜYOR
Geçtiğimiz hafta oynanan müsabakaların ardından oluşan puan durumunda Süper Amatör A Grubu’nda zirve yarışı kızıştı. İlk 3 maçta 2 galibiyet ve 1 beraberlik alan Taraklıspor, Ferizlispor ve Arifiyespor 7 puanla ilk 3 sırada yer aldı. Kazımpaşa Birlikspor, As Akyazıspor ve Çaybaşı Bekirpaşaspor ise 2 galibiyet, 1 mağlubiyet ile zirve takibini sürdürdü. Bu hafta oynanacak 4. Hafta maçlarının ardından oluşacak puan durumu futbol severler tarafından merak ediliyor.

HEYECAN DEVAM EDECEK
Süper Amatör Küme 4. Hafta heyecanı Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan mücadeleler ile birlikte devam edecek. A Grubu’nda liderliği paylaşan takımlardan Taraklıspor, kendi sahasında Arifiye Doğanspor’u, Ferizli2011 ise Akova Barışspor’u konuk edecek. Arifiyespor ise haftayı ‘BAY’ geçecek. Öte yandan B Grubu’nda lider durumda bulunan Yeşilyurt Beldespor da haftayı ‘BAY’ geçecek bir diğer takım olacak.