KATILIM YOĞUN OLDU
Söğütlü Belediyesi ve Söğütlü Kaymakamlığı tarafından düzenlenen geleneksel futbol turnuvası startı hafta sonu verildi. Düzenlenen açılış törenine Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten ve Söğütlü Kaymakamı Cevat Gün, Muhtarlar Dermeği Başkanı Cihan Çakırsoy, Söğütlü İlçe Spor Müdürü Turgay Özten ve çok sayıda futbol sever katıldı. Müsabakaları yakından takip eden futbol severler, maçların ardından takımları ayakta alkışladı.

MÜTHİŞ 2 MAÇ İLE BAŞLADI
Başkan Koray Öktay Özten, Turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen başta ilçe kaymakamı Cevat Gün olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek, spor ruhuna yakışan mücadelelerin olduğu centilmence bir organizasyon olmasını diledi. Açılış törenin ardından oynanan ilk akşam maçlarında Kurudilspor, Söğütlü Veteranlar'ı 6-1, Soğucakspor ise Söğütlüspor'u 5-3 mağlup etti.

“MÜCADELEMİZİ VERİYORUZ”
Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten turnuva öncesinde yaptığı açıklamalarda; “Söğütlü ilçemizde spora katkı amaçlı 11 yıldan beri devam ediyoruz. Bu yıl da 24 takımımız turnuvaya iştirak etti. 30 yaş ve 30 yaş altı takımlarımız mücadele verecekler. Şampiyon olan takımlarımıza para ödülü veriyoruz. Turnuvada spora önem veren seyircilerimizin mutlu olması için mücadelemizi veriyoruz.” dedi.