SICAK HAVA ETKİLEDİ”
Şanlı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Öncelikle üzgünüz, istediğimiz oyunuoynayamadık. Beklentimiz daha farklıydı ama ciddi anlamda bir sıcak vardı buna değinmek istiyoruz. Oyuncu grubumuzla da hocalarımızla da konuştuk, bu tarz bir sıcak havada belirli bir yere kadar futbol oynayabilirsiniz belirli bir yerden sonra tempomuz düştü, rakibimizin de temposu düştü. Oyun içinde bazen uzun top oynamak zorunda kaldık rakip de aynı şekilde uzun top oynamak zorunda kaldı.”

“1 PUAN ALMAK ÖNEMLİ”
“Bugün 1 puan almak evet önemliydi çok iyi oynamadığımız bir maçtı ama geliştirdiğimiz yönlerimiz vardı. Dönem dönem geçiş oyununu önde iyi oynadık, çok fazla pozisyona da girdik. Sahanın boyutu ufak olmasından dolayı duran topun öneminden bahsetmiştik oyuncularımıza. Deplasmanda 1 puan almak önemli ama bugünkü hedefimiz 3 puandı, kazanmaktı o hedefle buraya gelmiştik. Oyuncularım iyi mücadele etti, ellerinden geleni yaptılar. Pas tercihlerinde biraz daha dikkatli olsaydık, basit top hataları yapmasaydık istediğimiz skoru alırdık.”

“TARAFTARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
“Geliştireceğimiz yönlerimiz var. Karakterli oyuncularımız var, son dakikaya kadar mücadele ettiler. Hava şartları farklı olsaydı daha güzel bir maç izlerdik, daha özel oyuncular devreye girebilirdi ama dediğim gibi hava şartları buna izin vermedi. Daha iyi olacağız, daha coşkulu bir takım sahada olacak, biraz zamana ihtiyacımız var. Son olarak bu sıcak havada Manisa ya gelerek bizi destekleyen taraftarlarımıza teşekkür ederiz.” 

SÜLEYMAN DOĞRU