Erenler Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Başkan Adayı Rahmi Şengül, dün Hacıoğlu ve Küpçüler mahallelerinde seçim çalışmaları çerçevesinde ev ve kahvehane ziyaretleri gerçekleştirdi.

Her ziyarette samimi bir şekilde karşılanan Şengül, öncelikle Hacıoğlu Mahallesi'nde ev ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretler hakkında konuşan Şengül, "Demirdağ ailesine konuk olduk. Ardından Banu Kırcan kardeşimizi ziyaret ettik. Gönül kapılarını açan kıymetli hemşerilerimize teşekkür ediyoruz." şeklinde ifadeler kullandı.

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Küpçüler Mahallesi'ne geçen Başkan Şengül, mahalle sakinlerini ziyaret etti ve çay sohbetlerine katıldı. Konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Şengül, "Kıymetli hemşerilerimizi ziyaret ettik, çay sohbetlerine ortak olduk. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin inşallah." dedi.

Yeni dönem projelerini anlatarak destek isteyen Şengül, "Her alanda gerçekleştireceğimiz yatırımlarımıza zaman kaybetmeden başlayacağız. Cumhur İttifakı olarak Erenler için aşkla çalışacağız, toplumumuzun her kesimine hitap edecek çalışmalarımızı hayata geçireceğiz." şeklinde konuştu.

Sakarya'nın deprem bölgesinde bulunduğunu hatırlatan Şengül, afet hazırlık ve yönetiminin önemine dikkat çekti ve Afet Eğitim ve Koordinasyon Merkezi projesini hayata geçireceklerini belirtti. "Amacımız afet ve güvenlik önlemleri kapsamında ilçemizin takibini kolaylaştırmak ve toplumumuzun her kesimine afet bilinci kazandırmak." diyen Şengül, her mahallede kamera sistemi kurarak afet ve güvenlik konularında sürekli takipte olacaklarını ve vatandaşlara afet bilinci kazandıracaklarını sözlerine ekledi.

Muhabir: Şevval GEÇİN