Arifiye Kaymakamlığı; şehit aileleri, gaziler ve aileleri onuruna iftar programı düzenledi. Programa Kaymakam Bekir Dınkırcı ve eşi Şaziye Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ve eşi Sevgi Karakullukçu, kurum amirleri, şehit aileleri, gaziler ve aileleri katıldı. Kaymakam Dınkırcı ve Başkan Karakullukçu tüm masaları gezerek tüm davetlerle tek tek ve yakından ilgilendi. 

KAPIMIZ HER DAİM AÇIK
Arifiye Kaymakamı Bekir Dınkırcı. vatan topraklarını korumak ve savunmak için en güç koşullar altında canlarını ortaya koymaktan çekinmeyen şehitlerimizin, devletimizin varlığının, birlik ve beraberliğinin güvencesi olarak sonsuza kadar milletimizin gönlünde yaşamaya devam edeceğini belirterek,  aziz şehitlerimizin emaneti olan şehit ailelerine sahip çıkmanın boynumuzun borcu olduğunu söyledi. Dınkırcı; “Kendilerinin her zaman yanında ve emirlerinde olduğumuz şehit ailelerimiz ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için kapımızın kendilerine her daim açık ve devletimizin imkânları kendilerinin hizmetinde ve emrindedir.” dedi.

RAHMET VE MİNNETLE
Başkan Karakullukçu ise iftarın ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Arifiye Kaymakamlığı ile düzenlemiş olduğumuz programda, ilçemizdeki Şehit ve Gazi aileleri ile birlikte iftarımızı yaptık. Şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

HABER MERKEZİ