Sapanca’yı Sapanca Gölü’nü ve eşsiz doğasını duymayanınız yoktur. Her ne kadar son yıllarda Sapanca bungalov evleri ile gündeme gelse de Sapanca’da evinizin konforunu bulabileceğiniz yerler de var ve açıkçası bu küçük evlerden ziyade bize sorarsanız geniş aile ve arkadaş gruplarıyla vakit geçirebileceğiniz ve Sapanca’nın eşsiz doğasında bir kaçamak yapabileceğiniz yerleri biz tecrübe ettik ve çok beğendik.

Bu yerlerden size önerebileceğimiz en iyi seçenek Lotus Sapanca. Lotus Sapanca’yı ön plana çıkaran en önemli özelliği kendi has kocaman bir alanı olması ve 3 katlı müstakil kiralık bir villa ile yaklaşık 20 kişiye kadar aynı anda konaklama imkânı sunması. Bu da Lotus Sapanca’nın hem toplu etkinlikler için uygun olmasını sağlıyor hem de çoklu etkinlikler için çok ekonomik bir seçenek sunuyor.

Resim 2024 05 13 151952246

Yukarıda gördüğünüz alanın tamamı Lotus Sapanca’ya ait. Hatta güzel haber şu ki Sapanca kiralık villa seçenekleri arasında Sapanca Gölü’nün dibinde olup kendisine ait bu kadar geniş alanı olan tek yer Lotus Sapanca olabilir.

Sapanca Gölü’nün kıyısında eşsiz bir deneyim.

Lotus Sapanca’yı ön plana çıkaran bir diğer önemli nokta ise Lotus Sapanca’nın konumu. Lotus Sapanca, Sapanca Gölü’nün Adapazarı’na yakın konumunda. Yani, Sakarya’nın merkezine sadece 15 dakikalık mesafede yer alıyor. Bu sayede hem şehir merkezine yakın olması hem de eşsiz doğası ile uzun süreli konaklamalarda dahi şehir yaşamından kopmamanızı sağlıyor.

Lotus Sapanca’da özel etkinlik arayanlar için de birbirinden farklı seçenekler mevcut. Bu seçenekler içerisinde; civardaki anlaşmalı tesislerde at ile gezinti, Sapanca Gölü’nde kano turu ve kayıkla göl gezintisi gibi eşsiz deneyimleri yine Lotus Sapanca’da yaşayabiliyorsunuz. Yani, turizmcilerin deyimiyle full paket bir tatil deneyimini Lotus Sapanca, kullanıcılarına sunuyor diyebiliriz.

Tüm bu özellikleriyle Sakarya’nın eşsiz doğasını, Sapanca Gölü’nü ve huzuru sunan Lotus Sapanca, Sapanca Gölü’nde gezilecek yer arayanlar için en iyi seçenek. Biz gittik, gördük ve deneyimledik. Sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.

Kaynak: basın bülteni