Sakaryaspor, gelecek hafta sonunda evinde oynayacağı Adanaspor maçının hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Tuncay Şanlı yönetiminde çalışan sporcular, tempoyu bir an bile olsun düşürmüyor

ÇALIŞMALAR SÜRDÜ
Ligde son iki haftada 4 puan toplayarak kötü gidişe bir dur diyen temsilcimiz Sakaryaspor, milli arada da çalışmalarına devam ediyor. 21 Ekim Cumartesi günü saat 16.00’da evinde Adanaspor’u konuk edecek yeşil siyahlılar, sahaya kazanmak için çıkacak. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren yeşil siyahlı oyuncular, tempoyu bir an olsun düşürmeden antrenmanlarına devam ediyor. Dün gerçekleştirilen çalışmalarda teknik direktör Tuncay Şanlı da sık sık oyuncularla ikili diyaloglar kurarak onlara beklentilerini aktardı. 

MORALLER YERİNDE
Dün gerçekleştirilen antrenmanda oyuncuların hırsı ve moralli halleri dikkatlerden kaçmadı. Sık sık birbirlerine takılan ve gülen oyuncular, ilk haftalara nazaran morallerini az da olsa düzeltmiş durumda. Oyuncularla oldukça yakın ilişkiler kurna teknik heyet, morla ve motivasyon konusunda da oyuncuları her zaman üst seviyede tutmaya gayret gösteriyor. Yeşil siyahlı teknik heyet, oyuncuların neşeli hallerinden oldukça memnun.