İLK İKİ SIRADA YER ALDI
Kurulduğu günden bu yana kadar birçok miniğe eğitim veren ve transferinde büyük pay sahibi olan Sakarya Futbol Kulübü, geçtiğimiz hafta Antalya Kemer’de düzenlenen 8. Junior Cup’a üç takım halinde katıldı. 16 ilden 71 takımın katılım sağladığı turnuvada 2009/10 grubunda 2 takım halinde katılarak hem şampiyonluk kupasını hem de ikincilik kupasının sahibi oldu. İlk kez turnuvaya katılan 2012 gurubu, gösterdikleri performans ile büyük alkış aldılar. 

“GÜZEL BİR TURNUVA OLDU”
Yapılan organizasyonun ardından açıklamalarda bulunan Sakarya Futbol Kulübü Genel Kaptanı Fatih Pırıldak; “Geçtiğimiz günlerde Antalya Kemer’de düzenlenen 8. Junior Cup’a üç takım halinde katıldık. Sporcularımız, gösterdikleri muhteşem performans ile hem şampiyon oldu hem de ikincilik kupasını aldı. Bizim için güzel bir turnuva oldu. Çalışmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

“SPORCULARIMIZI KUTLUYORUM”
Final müsabakasının ardından konuşan Sakarya Futbol Kulübü Teknik Sorumlusu Ercan Konuklar; “Sporcularımız finale kadar çok güzel bir performans sergilediler. Finalde ise iki takımımız karşı karşıya geldi. Kimin kazandığının bir önemi yok. İki takımımızın da finalde olması ve bizi temsil etmesi bizleri gururlandırdı. Turnuvadan hem şampiyonluk hem de ikincilik kupasını alarak ayrıldık. Sporcularımızı kutluyorum.” dedi.