Kılıçaslan, Hendek ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek İYİ Partinin yaptığı çalışmaları anlattı ve halkın desteğinin önemine vurgu yaptı.

"GELECEĞE UMUTSUZ BAKIYORLAR"
Hendek İlçesinde ev ziyaretlerini gerçekleştiren Kılıçaslan: "Hendek Kadın Politikaları başkanlığımızla birlikte ev ziyaretlerimize devam ediyoruz. Değerli hanımlarla kaynamayan tencereleri, çocuklarımızın Türkiye ortalamasının altında kalan eğitimlerini ve gençlerimizin geleceğe dair umutsuzluklarını konuştuk, çözümlerimizi anlattık. Hoş sohbetleri ve nazik ev sahiplikleri için çok teşekkür ediyoruz" dedi. 

ÇİFTÇİNİN SORUNLARI KONUŞULDU
Kılıçaslan, Hendek Çamlıca Mahallesinde vatandaş ile bir araya geldi. Kılıçaslan: "Çamlıca Mahallemizde hemşehrilerimizle birlikteydik. Ülkenin gerçek gündemi olan ekonomiyi, çiftçinin sorunlarını ve adaleti konuştuk. Misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için çok teşekkür ederiz. #SakaryaTarihYazacak" diye konuştu. 

BİLGİ ALDI
Kılıçaslan bir sonraki ziyaretini Sanayici İş insanı Osman Kaynakçıkoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Erdem Ercan’a gerçekleştirdi. Kılıçaslan: "Sakaryamızın değerli sanayici iş insanı, Sn. Osman Kaynakçıoğlu ve Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanımız Sn. Erdem Ercan’ı makamında ziyaret ettik. Şehrimize kazandırdığı katma değerli ürünler ve üretim süreçleri hakkında bilgi aldık. Hoş sohbetleri ve gönülden destekleri için sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. #SakaryaTarihYazacak"diye belirtti. 

#SAKARYATARİHYAZACAK
Kılıçaslan, Anavatan Partisi önceki dönem İl Başkanı Oktay Topçu'yu ziyaret etti. Kılıçaslan: "Kıymetli ağabeyim Sn. Oktay Topçu’yu iş yerinde ziyaret ettik. Sakarya siyaseti ve seçimler hakkında analizlerimizi paylaştık. Misafirperverliği ve samimi destekleri için kendisine çok teşekkür ediyoruz. #SakaryaTarihYazacak" dedi. 

DERTLERİNE ORTAK OLDU
Kılıçaslan, Hızırtepe dolmuş durağını da ziyaret ederek: "Çözüme kavuşturulması çok kolay olduğu halde birçok sıkıntı ile baş başa bırakılan dolmuşçu esnafımızın dertlerine ortak olduk. Sözümüz söz, diğer illerdeki doğru uygulamaları Sakarya’da da sergileyeceğiz. #AzKaldı #SakaryaTarihYazacak" diye konuştu. 

TEŞEKKÜR ETTİ
Kılıçaslan son olarak Hızırtepe Mahallesinde vatandaş ile bir araya geldi. Kılıçaslan: "Kadim dostlarımız ve kardeşlerimizin misafiri olduk. Akıllardaki tüm soruları samimiyetle cevapladık. Mahalle muhtarımız Sn. Fatih Eltutan ve tüm kardeşlerime çok teşekkür ediyorum. Rabbim bizleri onlara karşı mahçup etmesin inşallah. #SakaryaTarihYazacak" dedi.

HABER MERKEZİ