SANDIKLARI PATLATACAĞIZ
Sakarya’nın en genç milletvekili adayı olarak seçim çalışmalarına 16 ilçede ara vermeden ve tüm hızı ile devam eden AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Rahmi Can Şeşen, gittiği yerlerde büyük ilgi görmeye devam ediyor. Son olarak Akyazı, Kaynarca, Geyve, Arifiye ve Pamukova’da seçim çalışmalarına devam eden Şeşen’i vatandaşlar adeta bağrına bastı. Büyük ilgi gören Şeşen, “Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın yoğun teveccühüne şahit oluyoruz. Bu coşku ile 14 Mayıs’ta sandıkları patlatacağız” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI OLARAK YOĞUN ÇALIŞIYORUZ
Şeşen, “Cumhur İttifakı olarak Sakarya’da Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a en güçlü desteği vermek için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Cumhur İttifakı olarak omuz omuza sahadayız. İnşallah halkımızın da teveccühü ile Türkiye Yüzyılında hizmet ve eser siyasetine devam edecek olan Sayın Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde daha güçlenecektir” dedi.

14 MAYIS’A HAZIRIZ
Şeşen son olarak ise şunları kaydetti: “Sakarya’nın dört bir yanını karış karış gezerek sıkılmadık el girilmedik gönül bırakmıyoruz. Hamdolsun bu sevgi karşılıksız değil. Vatandaşlarımız bizleri bağrına basıyor. Görüyoruz ki vatandaşlarımız AK Parti’nin eser siyasetinden, Recep Tayyip Erdoğan’ın bu millete olan sevdasından asla vazgeçmeyecek. El ele, gönül gönüle 14 Mayıs’a hazırız” ifadelerine değindi. SERKAN ARUTAN

Editör: Ahsen Özkılıç