Hendek Belediyesi ve AGDAŞ işbirliğiyle; Yeşilyurt, Uzunçarşı, Kurtköy, Kocaahmetler, Hacıkışla, Soğuksu, Sivritepe mahallelerinde doğal gaz altyapı çalışmaları törenle başladı. Kurtköy Mahallesi'nde düzenlenen törene AK Parti Milletvekili Ali İnci, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, AGDAŞ yetkilileri, bürokratlar, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı.

Törende konuşan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, seçim öncesi verdikleri sözleri bir bir yerine getirme kararlılığında olduklarını belirtti. İlçeye bağlı tüm mahallelerin doğal gaza kavuşturulacağını ifade eden Başkan Püsküllü, "Yaptığımız çalışmalar sonuç verdi ve 7 mahallemizin doğal gaza kavuşması için ilk kazmayı Kurtköy Mahallemizde vurduk. Hedefimiz bu yıl içinde Yağbasan Mahallesi'ne kadar olan tüm mahallelerimizi doğal gaza kavuşturmak. Hendek'imiz için verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmekte kararlıyız. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun" şeklinde konuştu.

Püsküllü sözlerine şöyle devam etti: "Hemşehrilerimizin yıllardır beklediği bir hizmeti hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyemiz tarafından plan çalışmaları tamamlanan Yeşilyurt, Uzunçarşı, Kurtköy, Kocaahmetler, Hacıkışla, Soğuksu, Sivritepe mahallelerimiz AGDAŞ'ın yatırım programına alınmasıyla birlikte doğalgaza kavuşuyor. Programımıza katılan AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci'ye, Hendek Kaymakamımız Halil İbrahim Acır'a, Siyasi Partilerin İlçe Başkanlarına, AGDAŞ'a, Yüklenici Firma Yetkililerine, Muhtarlarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize ve kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Doğalgazsız mahallemiz kalmayana kadar tüm gayretimizle çok çalışacağız. Mahallelerimize hayırlı olsun."

FOTOĞRAF: X HESABI İRFAN PÜSKÜLLÜ

Kaynak: X HESABI İRFAN PÜSKÜLLÜ